KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12861388

nr 1286 1388

Oidentifierad konstnär. Komposition. Signerad Stig -14. Olja på pannå, 57x70 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 4 november 2019
kl 19:24:11